Витяжка Faber Inka Lux Evo X A52 нержавіюча сталь (305.0665.353)
Фото 2 |
Faber Inka Lux Evo X A52 нержавіюча сталь 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Inka Lux Evo X A52 нержавіюча сталь
Усі ціни 47 →Faber INKA LUX EVO X A52 | 12 999 грн. |
Faber Faber INKA LUX EVO X A52 | 14 706 грн. |
FABER INKA LUX EVO X A52 | 12 999 грн. |
Кухонна витяжка Faber INKA LUX EVO X A52 | 12 999 грн. |
Вбудована витяжка Faber Inka Lux Evo X A52 Silver (305.0665.353) 305.0665. | 13 677 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Faber Inka Lux Evo X A52
Ціни на Faber Inka Lux Evo X A52 |
---|---|---|---|---|
Faber Inka Lux Evo WH Matt A52 білий | від 11 646 грн. | 56 пропозицій | ||
Faber Inka Lux Evo X A52 нержавіюча сталь | від 11 898 грн. | 48 пропозицій | ||
Faber Inka Lux Evo BK Matt A52 чорний | від 12 099 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →