Всесезонна шина Falken EuroAll Season AS210 225/60 R17 103V
Відео 5Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Falken EuroAll Season AS210 225/60 R17 103V 225/60 R17 103 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken EuroAll Season AS210 225/60 R17 103V
Усі ціни 6 →Всесезонные шины Falken AS210 225/60 R17 103V XL 1001245003 | 5 411 грн. |
Falken Euro All Season AS210 225/60 R17 103V | 5 729 грн. |
FALKEN AS210 225/60 R17 103V XL DOT2022 | 5 294 грн. |
Falken Euroall Season As210 225/60 R17 103V XL 332592 | 5 726 грн. |
Всесезонні шини Falken AS210 225/60 R17 103V XL | 5 740 грн. |
Falken Euroall Season As210 225/60 R17 103V XL | 6 211 грн. |
Відеоогляди
Модификації Falken EuroAll Season AS210 225/60 R17 103V
Ціни на Falken EuroAll Season AS210 225/60 R17 103V |
---|---|---|---|---|
Falken EuroAll Season AS210 225/60 R17 103V | від 5 294 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →