Літня шина Falken Ziex ZE-310 195/50 R15 82V
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Falken Ziex ZE-310 195/50 R15 82V 195/50 R15 82 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Ziex ZE-310 195/50 R15 82V
Усі ціни 7 →Falken ZIEX ZE310 ECORUN 195/50 R15 82V FR (9081622453) | 4 340 грн. |
Falken Ziex ZE-310EC 195/50 R15 82V FR | 3 486 грн. |
FALKEN ZIEX ZE310 EC 195/50 R15 82V. DOT2022 | 2 992 грн. |
Falken Ziex Ze310 Ecorun 195/50 R15 82V 330448 | 3 215 грн. |
Falken Ziex Ze310 Ecorun 195/50 R15 82V | 3 406 грн. |
Falken ZIEX ZE310 ECORUN 195/50 R15 82V FR (9071010614) | 4 240 грн. |
FALKEN ZIEX ZE310 EC 195/50 R15 82V. | 3 266 грн. |
Відеоогляди
Модификації Falken Ziex ZE-310 195/50 R15 82V
Ціни на Falken Ziex ZE-310 195/50 R15 82V |
---|---|---|---|---|
Falken Ziex ZE-310 195/50 R15 82V | від 2 992 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →