Літня шина Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88H 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88H
Усі ціни 12 →Шина Falken ZIEX ZE310 ECORUN 195/60 R15 88H | 2 274 грн. |
Falken Ziex ZE-310EC 195/60 R15 88H | 2 457 грн. |
Falken Ziex ZE310 Ecorun 195/60 R15 88H | 2 457 грн. |
Falken Ziex ZE-310 Ecorun 195/60 R15 88H 101739 | 2 472 грн. |
Falken Ziex ZE-310EC 195/60 R15 88H | 3 737 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88H
Ціни на Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88H | від 2 274 грн. | 12 пропозицій | ||
Falken Ziex ZE-310 195/60 R15 88V | від 3 556 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →