Витяжка Falmec Gruppo Incasso 50/600 нержавіюча сталь
Falmec Gruppo Incasso 50/600 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falmec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falmec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falmec Gruppo Incasso 50/600 нержавіюча сталь
Усі ціни 12 →Falmec GRUPPO INCASSO 50 GREEN TECH | 17 999 грн. |
Витяжка Falmec GRUPPO INCASSO 50 Green Tech | 16 990 грн. |
Кухонна витяжка Falmec GRUPPO INCASSO 50 A+ 800 GreenTech | 19 990 грн. |
Витяжка вбудована Falmec Gruppo Incasso 50 A 800 GreenTech (CGRW50.E1P2#ZZ | 16 403 грн. |
Витяжка вбудована Falmec gruppo incasso 50 a+ 800 GreenTech (cgrw50.e1p2#z | 19 990 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →