Умивальник Fancy Marble Della 900 901 мм
Фото 18 | 3 289 грн. Купити! Раковина для ванної кімнати Fancy Marble Della 900Esantehnika.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Поскаржитись |
Fancy Marble Della 900 |
|
Гарантія від виробника — 5 років
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fancy Marble 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fancy Marble.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Fancy Marble Della 900
Ціни на Fancy Marble Della 900 |
---|---|---|---|---|
Fancy Marble Della 600 601 мм | від 2 698 грн. | 1 пропозиція | ||
Fancy Marble Della 700 9007101 700 мм | від 2 971 грн. | 1 пропозиція | ||
Fancy Marble Della 900 901 мм | від 3 289 грн. | 1 пропозиція | ||
Fancy Marble Della 1000 9010101 1001 мм | від 3 509 грн. | 1 пропозиція | ||
Fancy Marble Della 1100S 9011101 1101 мм | від 3 667 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →