Вудилище Favorite Skyline SKYA-702H (1693.05.40)
Favorite Skyline SKYA-702H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Skyline SKYA-702H
Усі ціни 21 →Спининговое удилище Favorite Skyline New SKYA-702H 2.13m 15-45g Ex.Fast | 4 970 грн. |
Спиннинг Favorite Skyline SKYA-702H 2.13m 15-45g Ex.Fast (1693.05.40) | 4 970 грн. |
Вудилище Favorite Skyline NEW SKYA-702H 2.13m 15-45g Ex.Fast (1693.05.40) | 4 970 грн. |
Удилище Favorite Skyline NEW SKYA-702H 2.13m 15-45g Ex.Fast (1693.05.40) 1 | 4 970 грн. |
Favorite Вудилище Favorite Skyline NEW SKYA-702H 2.13m 15-45g Ex.Fast (169 | 4 970 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →