Вудилище Favorite Skyline SKYA-842H
Favorite Skyline SKYA-842H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Skyline SKYA-842H
Усі ціни 6 →Favorite SKYA-842H 16930449 | 6 299 грн. |
Спінінг Favorite Skyline NEW SKYA-842H 2.54 m 20-60g Ex.Fast (1693.04.49) | 6 207 грн. |
Спінінг Favorite Skyline NEW SKYA-842H 2.54m 20-60g Ex.Fast (1693-04-49) | 7 410 грн. |
Вудилище Favorite Skyline NEW SKYA-842H 2.54m 20-60g Ex.Fast (1693.04.49) | 9 639 грн. |
Спінінг Favorite Skyline NEW SKYA-842H 2.54 m 20-60g Ex.Fast (1693.04.49) | 5 919 грн. |
Спінінг Favorite Skyline NEW SKYA-842H 2.54m 20-60g Ex.Fast (1693-04-49) | 7 590 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →