Твердопаливний котел Feniks Series K 40 40 кВт
Відео 1Фото 5 |
Feniks Series K 40 40 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:40 кВт, площа ~ 320 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 178 мм
Всі характеристики
Характеристики Series K 40
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feniks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feniks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Feniks Series K 40 40 кВт
Твердотопливный котел Feniks серия K 40 кВт, механика FKM40 | 59 900 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія К 40 кВт FKM40 | 59 900 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія К 40 кВт | 53 910 грн. |
Відеоогляди
Модификації Feniks Series K 40
Ціни на Feniks Series K 40 |
---|---|---|---|---|
Feniks Series K 17 17 кВт | від 43 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Feniks Series K 25 25 кВт | від 42 660 грн. | 4 пропозиції | ||
Feniks Series K 32 32 кВт | від 48 060 грн. | 3 пропозиції | ||
Feniks Series K 40 40 кВт | від 53 910 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →