Літня шина Firestone Roadhawk 195/65 R15 91H
Відео 8Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Firestone Roadhawk 195/65 R15 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Roadhawk 195/65 R15 91H
Усі ціни 6 →Firestone ROADHAWK 195/65 R15 91H (9088705489) | 3 990 грн. |
Firestone Roadhawk 195/65 R15 91H | 3 501 грн. |
Firestone ROADHAWK 195/65 R15 91H | 3 155 грн. |
Firestone RoadHawk 195/65 R15 91H 9652 | 3 024 грн. |
Firestone RoadHawk 195/65 R15 91H | 3 203 грн. |
Firestone ROADHAWK 195/65 R15 91H (9089907026) | 3 990 грн. |
Відеоогляди
Модификації Firestone Roadhawk 195/65 R15 91H
Ціни на Firestone Roadhawk 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Firestone Roadhawk 195/65 R15 91H | від 3 024 грн. | 6 пропозицій | ||
Firestone Roadhawk 195/65 R15 91T | від 2 376 грн. | 30 пропозицій | ||
Firestone Roadhawk 195/65 R15 91V | від 3 141 грн. | 4 пропозиції | ||
Firestone Roadhawk 195/65 R15 95T | від 4 410 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →