Зимова шина Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91H
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91H
Firestone WinterHawk 4 195/65 R15 91H | 3 535 грн. |
Firestone Winter Hawk 4 195/65 R15 91H | 3 082 грн. |
Firestone WinterHawk 4 195/65 R15 91H 18067 | 3 101 грн. |
Firestone WinterHawk 4 195/65 R15 91H | 3 285 грн. |
Firestone Winter Hawk 4 195/65 R15 91H | 3 452 грн. |
Відеоогляди
Модификації Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91H
Ціни на Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91H | від 3 082 грн. | 5 пропозицій | ||
Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91T | від 1 968 грн. | 28 пропозицій | ||
Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 95T | від 3 768 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →