Каструля Fissman Malachite 4318
Фото 4 |
Fissman Malachite 4318 2.7 л4.7 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Malachite 4318
Усі ціни 25 →Каструля Fissman 4318 | 1 976 грн. |
Кастрюля Fissman 4318 | 1 976 грн. |
Каструля Fissman Malachite 2,7л (4318) | 2 018 грн. |
Набор посуды Fissman Malachite 7 предметов 4317+4318+4319+4312 | 6 693 грн. |
Каструля з кришкою Fissman Malachite 20x9,8 см 2,7 л 4318 | 1 975 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Fissman Malachite 4318
Ціни на Fissman Malachite 4318 |
---|---|---|---|---|
Fissman Malachite 4318 | від 1 535 грн. | 27 пропозицій | ||
Fissman Malachite 4319 | від 2 448 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →