Каструля Fissman Callisto 5208
Fissman Callisto 5208 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Callisto 5208
Усі ціни 21 →Каструля Fissman SS-5208.24 | 2 130 грн. |
Кастрюля Fissman SS-5208.24 | 2 130 грн. |
Каструля Fissman Callisto 5л (5208) | 2 176 грн. |
Кастрюля Fissman Callisto 5 л с крышкой SS-5208.24 5208 | 2 290 грн. |
Каструля з кришкою Fissman Callisto 5 л 5208 | 2 130 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Fissman Callisto 5208
Ціни на Fissman Callisto 5208 |
---|---|---|---|---|
Fissman Callisto 5206 | від 1 455 грн. | 24 пропозиції | ||
Fissman Callisto 5207 | від 1 619 грн. | 22 пропозиції | ||
Fissman Callisto 5208 | від 1 655 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →