Каструля KORKMAZ Gastro A2721
Фото 5 |
KORKMAZ Gastro A2721 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ Gastro A2721
Кастрюля Korkmaz Gastro 18х11см 2.7 л (A2721) | 1 645 грн. |
Каструля Korkmaz Gastro 18х11см 2.7 л (A2721) | 1 686 грн. |
Кастрюля с крышкой Korkmaz Gastro 2,7 л A2721 | 2 194 грн. |
Каструля KORKMAZ 18 см 2,7 л GASTRO (A2721) | 2 194 грн. |
Кастрюля KORKMAZ 18 см 2,7 л GASTRO (A2721) | 2 194 грн. |
Модификації KORKMAZ Gastro A2721
Ціни на KORKMAZ Gastro A2721 |
---|---|---|---|---|
KORKMAZ Gastro A2719 | від 1 244 грн. | 5 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2720 | від 1 411 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2721 | від 1 645 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2722 | від 1 772 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2723 | від 2 126 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2724 | від 2 566 грн. | 7 пропозицій | ||
KORKMAZ Gastro A2725 | від 4 702 грн. | 1 пропозиція | ||
KORKMAZ Gastro A2727 | від 4 667 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →