Умивальник Flaminia Pass PS40LD 400 мм
Фото 2 |
Flaminia Pass PS40LD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flaminia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flaminia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flaminia Pass PS40LD 400 мм
Усі ціни 7 →Раковина підвісна Flaminia Pass PS40LD | 3 278 грн. |
Раковина керамічна 40 см Flaminia Pass 40x22, argilla (PS40LD) | 6 496 грн. |
Раковина керамічна 40 см Flaminia Pass 40x22, black (PS40LD) | 6 496 грн. |
Раковина керамічна 40 см Flaminia Pass 40x22, fango (PS40LD) | 6 496 грн. |
Раковина керамічна 40 см Flaminia Pass 40x22, graphite (PS40LD) | 6 496 грн. |
Раковина керамічна 40 см Flaminia Pass 40x22, lava grey (PS40LD) | 6 496 грн. |
Раковина керамічна 40 см Flaminia Pass 40x22, petrolio (PS40LD) | 6 496 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →