Змішувач Franke Active Twist 115.0653.505
Відео 3Фото 4 |
Franke Active Twist 115.0653.505 |
|
Змішувач із бічним важелем для регулювання кошикового вентиля в мийці (перекриття або навпаки відкриття зливу). Завдяки еко-картриджу та ламінарному потоку води змішувач використовує менше води.
Кут повороту виливу регулюється: 120, 180 або 360 °.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Active Twist 115.0653.505
Усі ціни 14 →Кухонный смеситель Franke Active Twist с рычагом управления автоматическим | 13 230 грн. |
Franke Active Twist 115.0669.769 чёрный матовый | 19 307 грн. |
Смеситель для кухни Franke Active Twist 115.0653.505 | 12 071 грн. |
Смеситель Franke Active Twist 115.0669.769 | 19 253 грн. |
Franke Tap Active L Twist Pull Out 2 jets Czarny mat 1150669769 | 28 800 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →