Змішувач Haiba Dario 003 HB0871
Фото 3 |
Haiba Dario 003 HB0871 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Dario 003 HB0871
Усі ціни 12 →Змішувач для душу одноважільний HAIBA DARIO 003 хром латунь з душовим набо | 1 366 грн. |
Haiba Смеситель для душа Haiba DARIO 003 (HB0871) | 1 366 грн. |
Змішувач для душа Haiba DARIO 003 (HB0871) | 1 366 грн. |
Змішувач для душу Haiba DARIO 003 (HB0871) | 1 366 грн. |
Змішувач для душа Haiba DARIO 003 (HB0871) | 1 366 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →