Змішувач Frap H899 F43899-1
Фото 7 |
Frap H899 F43899-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H899 F43899-1
Усі ціни 18 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води FRAP сатин нержавіюча с | 2 840 грн. |
Змішувач для кухні на дві води Frap F43899-1, сатин 1036516 | 2 840 грн. |
Смеситель для кухни FRAP F43899-1 | 2 556 грн. |
Змішувач для кухні на дві води Frap H899 F43899-1, сатин | 2 840 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Frap F43899-1 | 2 840 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →