Змішувач Frap H899 F43899-2
Фото 5 |
Frap H899 F43899-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H899 F43899-2
Усі ціни 19 →Кран для кухні із подвійним виливом FRAP F43899-2 сатин нержавіюча сталь 1 | 3 043 грн. |
Змішувач для кухні на дві води Frap F43899-2, сатин 1036517 | 3 043 грн. |
Смеситель для кухни FRAP F43899-2 | 2 739 грн. |
Змішувач для кухні на дві води Frap H899 F43899-2, сатин | 3 043 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Frap F43899-2 | 3 043 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →