Зимова шина Fulda Kristall 4X4 255/55 R18 109H
Виберіть розмір шин
Fulda Kristall 4X4 255/55 R18 109H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda Kristall 4X4 255/55 R18 109H
Усі ціни 8 →Шина Fulda Kristall 4x4 255/55 R18 109H XL | 4 398 грн. |
Fulda Kristall 4x4 MS 255/55 R18 109H XL | 4 730 грн. |
Fulda Kristall 4x4 MS 255/55 R18 109H XL | 4 590 грн. |
Fulda Kristall 4x4 255/55 R18 109H XL 14072 | 4 740 грн. |
Шины Fulda Kristall 4х4 MS 255/55 R18 109H XL | 4 690 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →