Зимова шина Kumho WinterCraft WS71 255/55 R18 109H
Відео 1Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Kumho WinterCraft WS71 255/55 R18 109H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho WinterCraft WS71 255/55 R18 109H
Усі ціни 33 →Шина Kumho WINTERCRAFT WS71 SUV 255/55 R18 109H XL FR | 4 226 грн. |
Kumho WinterCraft WS71 SUV 255/55 R18 109H XL FR | 4 638 грн. |
Kumho WinterCraft WS71 (255/55R18 109H) | 4 269 грн. |
Kumho WINTERCRAFT WS71 255/55 R18 109H XL FR (9092925447) | 6 670 грн. |
KUMHO Зимова шина KUMHO WinterCraft WS71 255/55R18 109H SUV | 4 234 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →