Корпус Gamemax G561 FRGB білий
Фото 7 |
Gamemax G561 FRGB білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Відсіків 5.25":1 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":4 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Gamemax G561 FRGB білий
Усі ціни 15 →GAMEMAX G561 FRGB без БЖ White G561-FRGB-WH | 1 705 грн. |
Корпус GameMax G561 Frgb White (G561-FRGB-WH) | 1 706 грн. |
Корпус Tower ATX без блока питания, акрил o-ATX, DTX, Mini-ITX, 1*usb 3.0 | 1 705 грн. |
Корпус GameMax G561 FRGB White (G561-FRGB-WH) | 1 829 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Gamemax G561 FRGB
Ціни на Gamemax G561 FRGB |
---|---|---|---|---|
Gamemax G561 FRGB білий | від 1 365 грн. | 15 пропозицій | ||
Gamemax G561 FRGB чорний | від 1 399 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →