Змішувач Gappo Futura G1017-2
Фото 15 |
Gappo Futura G1017-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo Futura G1017-2
Усі ціни 43 →Змішувач для умивальника одноважільний із високим виливом GAPPO чорний лат | 6 190 грн. |
Змішувач для умивальника Gappo G1017-2 білий/хром | 6 522 грн. |
Змішувач для умивальника GAPPO G1017-2, білий/хром 1041632 | 6 522 грн. |
Смеситель для ванной GAPPO G1017-62 | 5 571 грн. |
Змішувач для умивальника GAPPO G1017-2, білий/хром (1041632) | 6 522 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →