Умивальник Geberit Smyle Square 50 500.256.01.1 500 мм
Фото 4 |
Geberit Smyle Square 50 500.256.01.1 |
|
Додатково може комплектуватися п'єдесталом або напівп'єдесталом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Smyle Square 50 500.256.01.1 500 мм
Усі ціни 7 →Раковина підвісна Geberit Smyle Square 50 см 500.256.01.1 | 3 534 грн. |
Умивальник підвісний Geberit Smyle Square 50х41, білий (500.256.01.1) 500. | 3 251 грн. |
Умивальник підвісний GEBERIT Smyle Square 500x410x160мм прямокутний білий | 3 534 грн. |
Раковина підвісна Geberit Smyle Square 500x410 білий 500.256.01.1 | 3 534 грн. |
Умивальник підвісний Geberit Smyle Square 50х41, білий (500.256.01.1) | 3 534 грн. |
Маленька (міні) раковина Geberit Smyle Square 50 х 41 х h16 см (500.256.01 | 3 534 грн. |
Умивальник підвісний Geberit Smyle Square 50х41см, білий (500.256.01.1) | 3 731 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →