Умивальник REA Valeria N REA-U5000 505 мм
Фото 5 |
REA Valeria N REA-U5000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Valeria N REA-U5000 505 мм
Усі ціни 8 →Умивальник накладний REA VALERIA 505x355x125мм білий прямокутний REA-U5000 | 3 415 грн. |
Умивальник (раковина) REA VALERIA N накладно-підвісний білий REA-U5000 | 3 414 грн. |
Умывальник Rea Valeria N накладной белый REA-U5000 | 3 415 грн. |
Умивальник (раковина) REA VALERIA N накладний білий (REA-U5000) | 3 415 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →