Каструля Gusto GT-1500-18
Gusto GT-1500-18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-1500-18
Усі ціни 8 →Gusto GT-1500-18 | 698 грн. |
Кастрюля Gusto Nuovo GT-1500-18, 2.6л 128888 | 535 грн. |
Каструля Nuovo Gusto GT-1500-18 18 см 2.4 л (BP128888) | 559 грн. |
Каструля Gusto Nuovo GT-1500-18 | 615 грн. |
Каструля GUSTO Nuovo GT-1500-18 (2,6 л) | 1 011 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Gusto GT-1500-18
Ціни на Gusto GT-1500-18 |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-1500-16 | від 409 грн. | 14 пропозицій | ||
Gusto GT-1500-18 | від 535 грн. | 8 пропозицій | ||
Gusto GT-1500-20 | від 552 грн. | 16 пропозицій | ||
Gusto GT-1500-22 | від 720 грн. | 15 пропозицій | ||
Gusto GT-1500-24 | від 422 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →