Вудилище Salmo Diamond MicroJig 10 3000- 210
Salmo Diamond MicroJig 10 3000- 210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Diamond MicroJig 10 3000- 210
Усі ціни 7 →Вудлище спінінгове Salmo Diamond MICROJIG 10 2.10 (3000-210) | 1 170 грн. |
Удилище спиннинговое Salmo Diamond MICROJIG 10 2.10 3000-210 | 1 170 грн. |
Вудилище Salmo Diamond MicroJig 10 2.1m 3-10g (3000-210) | 1 170 грн. |
Спінінг Salmo Diamond Micro Jig 10 3-10/2.10 (3000-210) | 1 560 грн. |
Вудилище спінінгове Salmo Diamond MICRO JIG 10 3-10/2.10 (121758) 3000-210 | 1 170 грн. |
Вудилище Salmo Diamond Micro Jig 2.10m 3-10g (3000-210) | 1 560 грн. |
Спінінг Salmo Diamond MICRO JIG 10 3-10 / 2.10 (3000-210) | 1 170 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →