SSD GOODRAM HL100 SSDPR-HL100-01T 1 ТБ
Фото 6 |
GOODRAM SSDPR-HL100-01T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM HL100 SSDPR-HL100-01T 1 ТБ
SSD накопитель Goodram HL100 External 1 TB (SSDPR-HL100-01T) SSDPR-HL100-0 | 6 194 грн. |
SSD накопичувач Goodram HL100 External 1 TB (SSDPR-HL100-01T) | 6 576 грн. |
SSD накопичувач GoodRAM HL100 External 1 TB (SSDPR-HL100-01T) | 6 188 грн. |
Модификації GOODRAM HL100 SSDPR-HL100-01T
Ціни на GOODRAM HL100 SSDPR-HL100-01T |
---|---|---|---|---|
GOODRAM HL100 SSDPR-HL100-256 256 ГБ | від 1 129 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM HL100 SSDPR-HL100-512 512 ГБ | від 1 989 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM HL100 SSDPR-HL100-01T 1 ТБ | від 6 188 грн. | 3 пропозиції | ||
GOODRAM HL100 SSDPR-HL100-02T 2 ТБ | від 14 063 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →