Літня шина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 255/55 R18 109Y
Відео 20Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 255/55 R18 109Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Eagle F1 Asymmetric 255/55 R18 109Y
Усі ціни 10 →Шина GoodYear Eagle F1 Asymmetric SUV 255/55 R18 109Y XL | 6 915 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV 255/55 R18 109Y XL | 4 620 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV (255/55R18 109Y) | 7 293 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV 255/55 ZR18 109Y XL | 7 344 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV 255/55 ZR18 109Y | 7 323 грн. |
ще 5 пропозицій
0 0 7 4 |
тихие, безопасные шины. в том сезоне их покупал, в поворотах себя ведут отлично. по мокрому асфальту и лужам едут так же, как и по сухой дороге. машина отлично на них управляема в любых ситуациях. крепкие пока не обнаружил користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
я себе очень долго выбирал резину в том году. eagle f1 asymmetric suv выбрал по совету знакомого. отличные шины. тихие, уверенные, созданные именно для мощных машин. на них ездить одно удовольствие. машина отлично управляема на скорости и неважно мокрый асфальт, лужа или сухо. хорошие, крепкие нет користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
шикарные шины eagle f1 asymmetric suv. на них меньше 180 км/ч не получается ехать, на высоких скоростях ощущаешь всю их прелесть. курс на повороте держат ровно. на мокром асфальте едут так же уверненно как и по сухому. безопасность и тихие у этих шин нет недостатков)) користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
Відеоогляди
Модификації Goodyear Eagle F1 Asymmetric 255/55 R18 109Y
Ціни на Goodyear Eagle F1 Asymmetric 255/55 R18 109Y |
---|---|---|---|---|
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 255/55 R18 105T | від 6 780 грн. | 1 пропозиція | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 255/55 R18 109V | від 4 290 грн. | 16 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 255/55 R18 109V BMW/Mini | від 5 616 грн. | 3 пропозиції | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 255/55 R18 109V Run Flat | від 6 837 грн. | 21 пропозиція | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 255/55 R18 109V Run Flat BMW/Mini | від 6 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 255/55 R18 109W | від 5 323 грн. | 4 пропозиції | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 255/55 R18 109Y | від 4 620 грн. | 10 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 255/55 R18 109Y Audi | від 4 730 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →