Літня шина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 285/45 R19 111W Run Flat
Відео 20Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 285/45 R19 111W Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Eagle F1 Asymmetric 285/45 R19 111W Run Flat
Усі ціни 15 →Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV 285/45 R19 111W XL ROF | 9 620 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric SUV (285/45R19 111W RunFlat) | 8 983 грн. |
Літня шина GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric SUV 285/45R19 111W Run Flat | 9 102 грн. |
GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric 285/45R19 111W Run Flat | 6 175 грн. |
GOODYEAR Літня шина GOODYEAR Eagle F1 Asymmetric SUV 285/45R19 111W Run Fl | 9 147 грн. |
ще 10 пропозицій
0 0 7 4 |
тихие, безопасные шины. в том сезоне их покупал, в поворотах себя ведут отлично. по мокрому асфальту и лужам едут так же, как и по сухой дороге. машина отлично на них управляема в любых ситуациях. крепкие пока не обнаружил користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
я себе очень долго выбирал резину в том году. eagle f1 asymmetric suv выбрал по совету знакомого. отличные шины. тихие, уверенные, созданные именно для мощных машин. на них ездить одно удовольствие. машина отлично управляема на скорости и неважно мокрый асфальт, лужа или сухо. хорошие, крепкие нет користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
шикарные шины eagle f1 asymmetric suv. на них меньше 180 км/ч не получается ехать, на высоких скоростях ощущаешь всю их прелесть. курс на повороте держат ровно. на мокром асфальте едут так же уверненно как и по сухому. безопасность и тихие у этих шин нет недостатков)) користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
Відеоогляди
Модификації Goodyear Eagle F1 Asymmetric 285/45 R19 111W Run Flat
Ціни на Goodyear Eagle F1 Asymmetric 285/45 R19 111W Run Flat |
---|---|---|---|---|
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 285/45 R19 111W | від 5 948 грн. | 9 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 285/45 R19 111W Run Flat | від 6 175 грн. | 15 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 285/45 R19 111W Run Flat BMW/Mini | від 6 240 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →