Літня шина Pirelli Scorpion Verde 285/45 R19 111W Run Flat BMW/Mini
Відео 16Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Verde 285/45 R19 111W Run Flat BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Verde 285/45 R19 111W Run Flat BMW/Mini
Усі ціни 13 →Шина Pirelli Scorpion Verde 285/45 R19 111W XL RSC * | 9 810 грн. |
Pirelli Scorpion Verde 285/45 ZR19 111W XL RSC * | 10 498 грн. |
Pirelli Scorpion Verde 285/45 R19 111W XL Run Flat * #REF! | 10 360 грн. |
Pirelli Scorpion Verde 285/45 ZR19 111W XL RSC * | 10 406 грн. |
Летние шины Pirelli Scorpion Verde 285/45 ZR19 111W Run Flat * 1000572872 | 10 258 грн. |
ще 8 пропозицій
8 6 7 18 |
Штатна гума на моїй машині. Розмір 235/55/R18. Користуюсь третій рік. На моє враження, дуже хороші асфальтові шини. Керованість та гальмування на асфальті. Пристойна стійкість до аквапланування. Дуже міцні. Не особливо галасливі – на трасі більше чути аеродинамічні шуми, ніж шини. Жорсткуваті – рекомендував би їх тільки для машин з м'якою підвіскою.
Чутливі до колійності на асфальті. У всякому разі, у моєму розмірі. Абсолютно безпорадні поза асфальтом. Тягове зусилля на піску просто відсутнє. На бруді машина практично некерована. Одна радість, що закопатись на ній теж не вийде. Alexander Dymerets: користуюся Pirelli Scorpion Verde 235/60 R18 103W більше року |
Відмінна управляймість,отримую задоволення від поїздок,середні жосткості ,економічні.Питань до них немає!!!! Покришки преміум класу стають першу комплектацію бмв x5, вольцвагена туарер.,шкода кодіак. Не побачивши. Нежосткі. користуюся Pirelli Scorpion Verde 235/55 R17 99V більше року |
Дуже швидко стерлася, 1,5 сезону та 7 мм протектора немає :( Відмінно для трас Стирається дуже швидко користуюся Pirelli Scorpion Verde 225/65 R17 102H більше року |
Показано 3 з 40 відгуків
ще 10 відгуків
Роман
3 червня 2021, 16:13
Pirelli Scorpion #
имеется ли в наличии 2 шины? Цена и есть ли доставка или самовывоз?
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Verde 285/45 R19 111W Run Flat BMW/Mini
Ціни на Pirelli Scorpion Verde 285/45 R19 111W Run Flat BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde 285/45 R19 111W | від 10 011 грн. | 7 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Verde 285/45 R19 111W BMW/Mini | від 26 540 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Verde 285/45 R19 111W Run Flat | від 9 816 грн. | 25 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Verde 285/45 R19 111W Run Flat BMW/Mini | від 9 810 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →