Літня шина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 93Y
Відео 13Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 93Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 93Y
Усі ціни 18 →Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 93Y | 5 000 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 93Y | 5 130 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 93Y FP | 6 169 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 93Y | 5 000 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 93Y 101985 | 5 150 грн. |
ще 13 пропозицій
0 1 1 2 |
225/50 R17. Відкотив на цій гумі трохи більше 20 т.км, гумою повністю задоволений, зношування мінімальне внутрішня частина боковини трохи стирається більше, розвал - сходження в ідеалі, балансування в нормі. Виробництво Німеччина. Стоїть на Ауді А4 250л.с. повний привод Відмінне зчеплення з дорогою, як на сухому, так і на мокрому асфальті. Ні пробуксовок, ні переставок при вході в поворот немає. Короткий передбачуваний гальмівний шлях. Зношування шини при 20т. Км мінімальний, близько 2,2 – 2,3 мм. Континенталь преміум контакт зносився за цей пробіг в 1,5 рази більше за однакового стилю водіння. Але за комфортом приємніше. Найприємніший бонус це дуже прийнятна ціна за осудну якість та відмінні характеристики Досить галасливі, але за своїх плюсів, це особливо не турбує користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 97Y більше року |
Взяв докатати сезон на м3 46, після ведмедика гума відверто ніяка, навіть з урахуванням що поставив на ширші диски ціна 1 колесо ледве відбалансували, їздити окуратно, так як зчеплення відверто слабке Николай Перов: користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 265/35 R18 97Y менше місяця |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 93Y
Ціни на Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 93Y |
---|---|---|---|---|
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 93Y | від 4 830 грн. | 18 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 97Y | від 6 426 грн. | 4 пропозиції | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 97Y Mercedes-Benz | від 6 431 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →