Літня шина Michelin Pilot Sport 5 245/40 R18 97Y
Відео 25 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 5 245/40 R18 97Y 245/40 R18 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 5 245/40 R18 97Y
Усі ціни 41 →Шина Michelin Pilot Sport 5 245/40 R18 97Y XL | 5 524 грн. |
Michelin Pilot Sport 5 245/40 R18 97Y XL | 5 850 грн. |
Michelin PILOT SPORT 5 245/40 R18 97Y (9084354499) | 8 240 грн. |
Michelin Pilot Sport 5 (245/40R18 97Y) | 5 687 грн. |
Michelin Pilot Sport 5 245/40 R18 97Y XL | 5 569 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 5 245/40 R18 97Y
Ціни на Michelin Pilot Sport 5 245/40 R18 97Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 5 245/40 R18 97Y | від 5 524 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →