Зимова шина Goodyear Ultra Grip Performance 205/60 R16 92H
Відео 13Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Ultra Grip Performance 205/60 R16 92H 205/60 R16 92 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Ultra Grip Performance 205/60 R16 92H
Шина GoodYear Ultra Grip Performance 205/60 R16 92H | 4 075 грн. |
Goodyear Ultra Grip Performance (205/60R16 92H) | 4 516 грн. |
Goodyear Ultra Grip Performance 205/60 R16 92H 53419 | 4 445 грн. |
Goodyear UltraGrip Performance 205/60 R16 92H | 4 400 грн. |
2 2 1 1 |
Гарна гума. В міру м'яка, не шумить. Що стосується снігу та ожеледиці – то вважаю що зі своїми завданнями гума справляється. Після трьох сезонів з'явилася шишка на одному колесі. Не шумить, м'яка, добре тримає дорогу Боковина слабка. користуюся Goodyear Ultra Grip Performance 215/50 R17 95V більше року |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Goodyear Ultra Grip Performance 205/60 R16 92H
Ціни на Goodyear Ultra Grip Performance 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip Performance 205/60 R16 92H | від 4 075 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →