Кухонна мийка GRANADO Salamanka 680х500
Фото 42 |
GRANADO Salamanka |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRANADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRANADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRANADO Salamanka 680х500
Усі ціни 152 →Кухонна мийка GRANADO Salamanka білий 0605 | 5 599 грн. |
Granado Granado Salamanka Marron | 5 599 грн. |
Кухонна мийка Granado (Salamanka Black Shine) Salamanka Black Shine | 5 599 грн. |
Кухонна мийка Granado Salamanka black shine (0601) | 5 599 грн. |
Кухонна мийка GRANADO SALAMANKA marron, 0606 | 5 599 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →