Кухонна мийка GRANADO Malaga 610х465
Фото 9 |
GRANADO Malaga |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRANADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRANADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRANADO Malaga 610х465
Усі ціни 124 →Granado Granado Malaga Grafito | 2 999 грн. |
Кухонна мийка Granado (Malaga Marron) Malaga Marron | 2 999 грн. |
Кухонна мийка Granado Malaga black shine (0201) | 2 999 грн. |
Кухонна мийка GRANADO MALAGA grafito 0209 | 2 999 грн. |
GRANADO MALAGA black shine | 4 799 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →