Умивальник Geberit Selnova Square 80 500.995.00.1 800 мм
Фото 4 |
Geberit Selnova Square 80 500.995.00.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Selnova Square 80 500.995.00.1 800 мм
Усі ціни 7 →Умивальник врізний GEBERIT Selnova Square на стільницю 800x480x168мм прямо | 11 724 грн. |
Умивальник врізний GEBERIT Selnova Square на стільницю 800x480x168мм прямо | 11 724 грн. |
Раковина врізна Geberit Selnova Square 800x480 білий 500.995.00.1 | 11 724 грн. |
Умивальник накладний Geberit Selnova Square 80х48, білий (500.995.00.1) | 11 724 грн. |
Раковина GEBERIT Selnova Square 500.995.00.1 | 11 724 грн. |
Раковина для меблів Geberit Selnova Square 80х48 см, з 1 отвором під змішу | 11 724 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →