Умивальник Laufen Pro S 813965 860 мм
Laufen Pro S 813965 860 мм1050 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro S 813965 860 мм
Усі ціни 6 →Раковина підвісна 85 х 46,5 см Laufen Pro S (колір-білий) H8139650001041 H | 15 859 грн. |
Раковина Laufen PRO S 850х460 мм (H8139650001041) H8139650001041 | 15 859 грн. |
Раковина Laufen Pro S 813965 (8.1396.5.000.104.1) | 15 251 грн. |
Раковина LAUFEN Pro S 85 H8139650001041 | 12 199 грн. |
Умывальник Laufen Pro S 85x46 H8139650001041 044439 | 13 480 грн. |
Підвісна Раковина 85 х 46,5 см Laufen Pro S (H8139650001041) | 15 859 грн. |
Модификації Laufen Pro S 813965
Ціни на Laufen Pro S 813965 |
---|---|---|---|---|
Laufen Pro S 813965 860 мм | від 12 199 грн. | 6 пропозицій | ||
Laufen Pro S 813966 1050 мм | від 18 682 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →