Умивальник Duravit Vero 032985 850 мм
Фото 4 |
Duravit Vero 032985 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Vero 032985 850 мм
Умивальник підвісний DURAVIT Vero 0329850000 850x490x170мм прямокутний біл | 29 468 грн. |
Раковина підвісна Duravit Vero 850x490 білий 0329850000 | 29 468 грн. |
Duravit 1050 mm 0329850000 | 19 040 грн. |
Duravit 1050 mm 0329850000 | 19 992 грн. |
Раковина Duravit Vero 85х49 см (0329850000) | 28 249 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 0329850000 — 1 отвір для змішувача
- арт. 0329850030 — 3 отвори для змішувача
- арт. 0329850060 — без отвору для змішувача
Модификації Duravit Vero 032985
Ціни на Duravit Vero 032985 |
---|---|---|---|---|
Duravit Vero 032985 850 мм | від 19 040 грн. | 6 пропозицій | ||
Duravit Vero 032910 1050 мм | від 23 800 грн. | 16 пропозицій | ||
Duravit Vero 032912 1250 мм | від 25 394 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →