Душовий набір Grohe Euphoria 110 Massage 27226001
Фото 5 |
Grohe Euphoria 110 Massage 27226001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euphoria 110 Massage 27226001
Усі ціни 7 →Душовий гарнітур зі штангою Grohe Euphoria 27226DL1 | 6 638 грн. |
Душовий гарнітур Grohe Euphoria 110 мм Massage, хром (27226001) 27226001 | 4 921 грн. |
Grohe Euphoria 27226001 | 4 590 грн. |
Душовий гарнітур GROHE Euphoria Massage графіт (27226AL1) | 12 555 грн. |
Душевой гарнитур со штангой Grohe Euphoria 27226DL1 | 5 800 грн. |
Душовий гарнітур зі штангою Grohe Euphoria 27226AL1 | 11 439 грн. |
Душевой гарнитур со штангой Grohe Euphoria 27226AL1 | 12 555 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Grohe Euphoria 110 Massage 27226001:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean)
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →