Ручна лійка Grohe Euphoria 110 Massage 27221001
Фото 5 |
Grohe Euphoria 110 Massage 27221001 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean). Може використовуватись із проточним водонагрівачем. Внутрішній канал охолодження для тривалого терміну служби.
Мінімальний тиск, що рекомендується: 1.0 бар
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euphoria 110 Massage 27221001
Усі ціни 12 →Ручний душ GROHE Euphoria 110 Massage, 3 режими струменя, хром 27221001 | 2 337 грн. |
Ручний душ Grohe Euphoria (27221001) 27221001 | 2 200 грн. |
Ручна лійка для душу мультирежимна GROHE EUPHORIA 110 110мм хром пластик 2 | 2 565 грн. |
Ручний душ Grohe Euphoria 110 Massage (27221001) 27221001 | 2 415 грн. |
Grohe Grohe EUPHORIA 110 Massage лійка ручна - 27221001 | 2 199 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →