Умивальник Villeroy & Boch O.novo 53603601 360 мм
Фото 4 |
Villeroy & Boch O.novo 53603601 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікація моделі:
- арт. 536036XX — з переливом
- арт. 536037XX — без переливу
Модификації Villeroy & Boch O.novo 53603601
Ціни на Villeroy & Boch O.novo 53603601 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch O.novo 53603601 360 мм | від 3 110 грн. | 2 пропозиції | ||
Villeroy & Boch O.novo 53604501 450 мм | від 2 699 грн. | 1 пропозиція | ||
Villeroy & Boch O.novo 53605001 500 мм | від 1 588 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →