Духова шафа Candy FIDC X502
Фото 13 |
Candy FIDC X502 нержавіюча сталь чорний |
|
Проста, недорога і ефективна у використанні духова шафа побутового рівня, що забезпечує якісне та зручне приготування страв на кухні. Це електрична модель з робочою камерою об'ємом 65 л, чого цілком достатньо для приготування різних страв, від запіканок до кускового м'яса. Поворотні органи керування забезпечують інтуїтивне керування духовкою, а температурний діапазон від 50 до 240 °C дозволяє налаштувати температурний режим, виходячи з конкретних потреб або рецептів.
Серед режимів готування є гриль і конвекція, що робить цю духову шафу універсальним рішенням для різних методів приготування. Усього виробником передбачено 4 режими готування, що забезпечують можливість експериментувати з рецептами. Додаткові функції, такі як термостат, таймер та автоматичне вимкнення, гарантують безпеку та точність приготування. Дверцята духовки оснащені двома стеклами, що допомагає зберігати тепло всередині та забезпечує рівномірне приготування страв. Гратчасті напрямні дек забезпечують зручність при використанні дек і решіток. Серед іншого звернемо увагу на те, що моделі надано клас енергоспоживання А.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Купити Candy FIDC X502
Усі ціни 36 →Candy Candy FIDC X502 | 8 099 грн. |
Духова шафа Candy FIDC X502 | 8 199 грн. |
CANDY FIDC X502 | 7 411 грн. |
Духовка електрична Candy Fidc X502 | 7 711 грн. |
Духова шафа електрична Candy FIDC X502 | 8 199 грн. |
Модификації Candy FIDC X502
Ціни на Candy FIDC X502 |
---|---|---|---|---|
Candy FIDC X502 | від 7 173 грн. | 38 пропозицій | ||
Candy Idea FIDC N502 | від 10 252 грн. | 4 пропозиції |