Комп'ютерне крісло GT Racer X-802L
Відео 2Фото 14 |
GT Racer X-802L |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GT Racer X-802L
Усі ціни 18 →Офисное кресло GT Racer X-802L Bright Gray (W-20, B-40) | 18 599 грн. |
Кресло офисное GT RACER X-802L BRIGHT Gray (W-20, B-40) | 17 490 грн. |
GT Racer X-802L Bright Grey (W-20, B-40) | 16 000 грн. |
Офісне крісло GT Racer X-802L (W-20, B-40), світло-сіре (X-802L Bright Gra | 17 999 грн. |
Gt Racer X-802L Bright Gray (W-20 B-40) | 17 100 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →