Кухонний ніж Gusto GT-4005-6
Gusto GT-4005-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-4005-6
Gusto GT-4005-6 | 187 грн. |
Gusto GT-4005-6 Чорна перлина 17,7 см GT-4005-6Чорнаперлина17,7см | 189 грн. |
Ніж сантоку GT-4005-6 Чорна перлина 17.7 см GUSTO | 246 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →