Кухонний ніж Gusto GT-4003-4
Gusto GT-4003-4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-4003-4
Gusto GT-4003-4 Сіра перлина 12,7 см GT-4003-4Сіраперлина12,7см | 125 грн. |
Gusto GT-4003-4 | 121 грн. |
Ніж універсальний GT-4003-4 Сіра перлина 12.7 см GUSTO | 216 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →