Кухонний ніж Gusto GT-4003-3
Gusto GT-4003-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-4003-3
Gusto GT-4003-3 | 182 грн. |
Gusto GT-4003-3 Сіра перлина 21,5 см GT-4003-3Сіраперлина21,5см | 185 грн. |
Ніж для хліба GT-4003-3 Сіра перлина 21.5 см GUSTO | 246 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →