Ніж для піци Gusto GT-6501
Gusto GT-6501 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-6501
Усі ціни 6 →Кухонный нож Gusto Pizza (GT-6501) GT-6501 | 294 грн. |
Gusto GT-6501 | 115 грн. |
Ніж для піци GT-6501 GUSTO | 179 грн. |
Ніж для піци Gusto GT-6501 | 184 грн. |
Кухонний ніж Gusto Pizza (GT-6501) | 134 грн. |
Ніж для піци Gusto GT-6501 | 200 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →