Кухонний ніж Gusto GT-4004-5
Gusto GT-4004-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-4004-5
Gusto GT-4004-5 | 94 грн. |
Gusto GT-4004-5 Біла перлина 8,8 см GT-4004-5Білаперлина8,8см | 94 грн. |
Ніж для овочів GT-4004-5 Біла перлина 8.8 см GUSTO | 155 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →