Кухонний ніж Gusto GT-4003-6
Gusto GT-4003-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-4003-6
Gusto GT-4003-6 | 188 грн. |
Gusto GT-4003-6 Сіра перлина 17,7 см GT-4003-6Сіраперлина17,7см | 189 грн. |
Ніж сантоку GT-4003-6 Сіра перлина 17.7 см GUSTO | 236 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →